YÜKLENİYOR...

Old Farm Hotel

OLD FARM HOTEL

Konukseverliğin doğayla bütünleştiği Old Farm Hotel; İzmir'in Kemalpaşa İlçesinde misafirlerine özel bir konaklama deneyimi yaşatmak için,30 dönüm özel bir çiftliğin içinde kurulmuştur. Huzurlu atmosferi ile iş insanları ve doğa severler için farklı bir alternatif olup, aynı zamanda İzmir çevresini keşfetmek isteyenler için mükemmel bir konumlandırmaya sahiptir.

Old Farm Hotel, 28 odası ve 300 kişiye kadar misafir ağırlama kapasitesine sahip kır bahçesi ile doğanın içinde dinginlik ile sosyal aktivitelerin birleştiği bir ortamı sunarken, konaklayan misafirlerimizin güvenliği için kapsamlı temizlik ve dezenfeksiyon önlemlerini almış olup, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin Turuncu Çember Sertifikasını almaya hak kazanmıştır.

Old Farm Hotel, Nif Dağının eteklerinde, trekking rotalarına yakın, İzmir Merkez ve Spil Dağı’na 25 km, Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesine 1 km ve Adnan Menderes Havalimanı’na 45 km uzaklıktadır. Old Farm Bakery (Artisan unlu mamülleri) Bas Burger Restoranı, İzmir’deki tek Uçuş Okulu; True Course, Poligon İzmir (Kapalı Atış Alanı), Laser Tag Aktivite alanı, çocuk atölye evi ve oyun alanı ve doğa ile başbaşa toplantı ve organizasyonlar yapmak isteyenler için ideal bir seçenektir.